Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Młodziki II liga Opole wiosna,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
11-03-2024 (Pn) - 16:00 | Victoria Chrościce - MKS Kluczbork | 2-4 |
11-03-2024 (Pn) - 16:00 | AP Biała - SKS Grodków | 11-2 |
11-03-2024 (Pn) - 17:00 | Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany | 4-5 |
16-05-2024 (Cz) - 17:30 | Chemik Kędzierzyn - AP MMKS Kluczbork | - |
Kolejka 2 | ||
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | SKS Grodków - Victoria Chrościce | 2-5 |
18-03-2024 (Pn) - 17:30 | Śląsk Łubniany - AP Biała | 2-7 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek | 2-4 |
28-03-2024 (Cz) - 18:00 | AP MMKS Kluczbork - MKS Kluczbork | 0-11 |
Kolejka 3 | ||
21-03-2024 (Cz) - 16:00 | MKS Kluczbork - SKS Grodków | 3-0 v.o. |
21-03-2024 (Cz) - 16:30 | Victoria Chrościce - Śląsk Łubniany | 1-0 |
21-03-2024 (Cz) - 16:00 | AP Biała - Chemik Kędzierzyn | 5-2 |
21-03-2024 (Cz) - 16:00 | Małapanew Ozimek - AP MMKS Kluczbork | 5-1 |
Kolejka 4 | ||
24-03-2024 (N) - 13:30 | AP MMKS Kluczbork - SKS Grodków | 2-5 |
25-03-2024 (Pn) - 16:30 | Chemik Kędzierzyn - Victoria Chrościce | 5-0 |
25-03-2024 (Pn) - 17:30 | Śląsk Łubniany - MKS Kluczbork | 1-6 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Małapanew Ozimek - AP Biała | 11-2 |
Kolejka 5 | ||
03-04-2024 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Chemik Kędzierzyn | 6-2 |
03-04-2024 (Śr) - 17:00 | Victoria Chrościce - Małapanew Ozimek | 5-5 |
03-04-2024 (Śr) - 17:00 | AP Biała - AP MMKS Kluczbork | 2-2 |
11-04-2024 (Cz) - 17:00 | SKS Grodków - Śląsk Łubniany | 4-3 |
Kolejka 6 | ||
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | AP MMKS Kluczbork - Śląsk Łubniany | 0-7 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - SKS Grodków | 8-2 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Małapanew Ozimek - MKS Kluczbork | 2-6 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | AP Biała - Victoria Chrościce | 3-2 |
Kolejka 7 | ||
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Śląsk Łubniany - Chemik Kędzierzyn | 2-5 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | SKS Grodków - Małapanew Ozimek | 1-4 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | MKS Kluczbork - AP Biała | 10-2 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Victoria Chrościce - AP MMKS Kluczbork | 9-2 |
Kolejka 8 | ||
05-05-2024 (N) - 13:30 | AP MMKS Kluczbork - Chemik Kędzierzyn | 0-3 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Śląsk Łubniany - Małapanew Ozimek | - |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | SKS Grodków - AP Biała | - |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | MKS Kluczbork - Victoria Chrościce | - |
Kolejka 9 | ||
08-05-2024 (Śr) - 17:00 | Victoria Chrościce - SKS Grodków | - |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Małapanew Ozimek - Chemik Kędzierzyn | - |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | AP Biała - Śląsk Łubniany | - |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | MKS Kluczbork - AP MMKS Kluczbork | - |
Kolejka 10 | ||
12-05-2024 (N) - 13:30 | AP MMKS Kluczbork - Małapanew Ozimek | - |
12-05-2024 (N) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - AP Biała | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Śląsk Łubniany - Victoria Chrościce | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | SKS Grodków - MKS Kluczbork | - |
Kolejka 11 | ||
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | SKS Grodków - AP MMKS Kluczbork | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | MKS Kluczbork - Śląsk Łubniany | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Victoria Chrościce - Chemik Kędzierzyn | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | AP Biała - Małapanew Ozimek | - |
Kolejka 12 | ||
02-06-2024 (N) - 13:30 | AP MMKS Kluczbork - AP Biała | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Śląsk Łubniany - SKS Grodków | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Chemik Kędzierzyn - MKS Kluczbork | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Małapanew Ozimek - Victoria Chrościce | - |
Kolejka 13 | ||
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Śląsk Łubniany - AP MMKS Kluczbork | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | SKS Grodków - Chemik Kędzierzyn | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | MKS Kluczbork - Małapanew Ozimek | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Victoria Chrościce - AP Biała | - |
Kolejka 14 | ||
15-06-2024 (So) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Śląsk Łubniany | - |
15-06-2024 (So) - 11:00 | Małapanew Ozimek - SKS Grodków | - |
15-06-2024 (So) - 11:00 | AP Biała - MKS Kluczbork | - |
15-06-2024 (So) - 11:00 | AP MMKS Kluczbork - Victoria Chrościce | - |