Login
Najpopularniejsze
- Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2-3
- LZS Dytmarów - Metalowiec Łambinowice 1-0
- Sudety Moszczanka - Unia Tułowice 6-6
- Unia Turza Śl. - Gwarek Tarnowskie Góry 2-3
- MKS Gogolin - Polonia Karłowice 0-2
- LZS Piotrówka - LZS Bogacica 0-5
- Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice 2-1
- Piast Gliwice - Radomiak Radom 2-3
- Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek 1-1
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
Top kluby
Oderka Opole - 7416
Stal Zawadzkie - 2531
Victoria Chrościce - 1777
Borussia Dortmund - 1627
Odra Koźle - 1411
Hertha Berlin - 1331
Unia Kolonowskie - 1280
Małapanew Ozimek - 1233
Beskidy Bielsko-Biała - 1008
Anglia - 968
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 1,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
01-09-2018 (So) - 11:00 | MKS II Kluczbork - MKS Wołczyn | 1-0 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka | 0-6 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Chocianowice - Hetman Byczyna | 4-2 |
Kolejka 2 | ||
08-09-2018 (So) - 15:00 | LZS Chocianowice - Piast Gorzów Śl. | 3-0 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Motor Praszka - MKS II Kluczbork | 4-2 |
08-09-2018 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - MKS Wołczyn | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
15-09-2018 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Hetman Byczyna | 3-4 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | MKS II Kluczbork - LZS Chocianowice | 3-1 |
15-09-2018 (So) - 10:00 | MKS Wołczyn - Motor Praszka | 3-4 |
Kolejka 4 | ||
22-09-2018 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - MKS II Kluczbork | 0-5 |
22-09-2018 (So) - 15:00 | LZS Chocianowice - MKS Wołczyn | 2-1 |
22-09-2018 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Motor Praszka | 2-11 |
Kolejka 5 | ||
29-09-2018 (So) - 11:00 | Motor Praszka - LZS Chocianowice | 6-2 |
29-09-2018 (So) - 10:00 | MKS Wołczyn - Piast Gorzów Śl. | 2-0 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | MKS II Kluczbork - Hetman Byczyna | 7-0 |
Kolejka 6 | ||
06-10-2018 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - LZS Chocianowice | 2-3 |
06-10-2018 (So) - 11:00 | Motor Praszka - Piast Gorzów Śl. | 8-0 |
06-10-2018 (So) - 10:00 | MKS Wołczyn - MKS II Kluczbork | 1-8 |
Kolejka 7 | ||
13-10-2018 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - LZS Chocianowice | 0-4 |
13-10-2018 (So) - 11:00 | MKS II Kluczbork - Motor Praszka | 4-1 |
13-10-2018 (So) - 10:00 | MKS Wołczyn - Hetman Byczyna | 7-0 |
Kolejka 8 | ||
20-10-2018 (So) - 15:00 | LZS Chocianowice - MKS II Kluczbork | 0-3 |
20-10-2018 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Piast Gorzów Śl. | 0-12 |
21-10-2018 (N) - 11:00 | Motor Praszka - MKS Wołczyn | 6-0 |
Kolejka 9 | ||
27-10-2018 (So) - 11:00 | Motor Praszka - Hetman Byczyna | 17-0 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | MKS II Kluczbork - Piast Gorzów Śl. | 8-0 |
28-10-2018 (N) - 10:00 | MKS Wołczyn - LZS Chocianowice | 2-5 |
Kolejka 10 | ||
03-11-2018 (So) - 13:00 | LZS Chocianowice - Motor Praszka | 4-3 |
03-11-2018 (So) - 10:00 | Piast Gorzów Śl. - MKS Wołczyn | 0-8 |
03-11-2018 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - MKS II Kluczbork | 0-9 |
Kolejka 11 | ||
23-03-2019 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - LZS Chocianowice | 0-11 |
24-03-2019 (N) - 10:00 | MKS Wołczyn - MKS II Kluczbork | 2-3 |
25-03-2019 (Pn) - 16:00 | Motor Praszka - Piast Gorzów Śl. | 4-2 |
Kolejka 12 | ||
30-03-2019 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - LZS Chocianowice | 0-3 |
30-03-2019 (So) - 10:00 | MKS II Kluczbork - Motor Praszka | 4-0 |
30-03-2019 (So) - 11:00 | MKS Wołczyn - Hetman Byczyna | 8-0 |
Kolejka 13 | ||
06-04-2019 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Piast Gorzów Śl. | 0-3 |
06-04-2019 (So) - 11:00 | Motor Praszka - MKS Wołczyn | 3-2 |
08-04-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Chocianowice - MKS II Kluczbork | 2-3 |
Kolejka 14 | ||
13-04-2019 (So) - 10:00 | MKS II Kluczbork - Piast Gorzów Śl. | 3-0 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Motor Praszka - Hetman Byczyna | 11-2 |
15-04-2019 (Pn) - 17:00 | MKS Wołczyn - LZS Chocianowice | 1-5 |
Kolejka 15 | ||
27-04-2019 (So) - 14:00 | LZS Chocianowice - Motor Praszka | 10-3 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - MKS Wołczyn | 3-3 |
27-04-2019 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - MKS II Kluczbork | 0-14 |
Kolejka 16 | ||
04-05-2019 (So) - 14:00 | LZS Chocianowice - Hetman Byczyna | 11-1 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka | 2-5 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | MKS II Kluczbork - MKS Wołczyn | 3-1 |
Kolejka 17 | ||
10-05-2019 (Pt) - 18:00 | Hetman Byczyna - MKS Wołczyn | 1-4 |
11-05-2019 (So) - 14:00 | LZS Chocianowice - Piast Gorzów Śl. | 8-0 v.o. |
11-05-2019 (So) - 11:00 | Motor Praszka - MKS II Kluczbork | 0-3 |
Kolejka 18 | ||
18-05-2019 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - Hetman Byczyna | 5-0 |
19-05-2019 (N) - 10:00 | MKS Wołczyn - Motor Praszka | 1-2 |
22-05-2019 (Śr) - 17:00 | MKS II Kluczbork - LZS Chocianowice | 0-2 |
Kolejka 19 | ||
24-05-2019 (Pt) - 18:00 | Hetman Byczyna - Motor Praszka | 0-12 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Piast Gorzów Śl. - MKS II Kluczbork | 0-2 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | LZS Chocianowice - MKS Wołczyn | 10-1 |
Kolejka 20 | ||
01-06-2019 (So) - 11:00 | Motor Praszka - LZS Chocianowice | 4-4 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | MKS Wołczyn - Piast Gorzów Śl. | 6-0 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | MKS II Kluczbork - Hetman Byczyna | 16-0 |