Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2542
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 5,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
01-09-2018 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - LZS Ujazd | 3-1 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - Unia Krapkowice | 5-4 |
01-09-2018 (So) - 14:00 | UKS Turawa - LZS Przywory | 3-9 |
01-09-2018 (So) - 14:00 | Unia Kolonowskie - Piast II Strzelce Op. | 4-2 |
02-09-2018 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Naprzód Jemielnica | 13-0 |
Kolejka 2 | ||
08-09-2018 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - LZS Ujazd | 2-3 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Orzeł Źlinice | 0-4 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - LZS Chrząstowice | 0-7 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Przywory - MKS Gogolin | 2-1 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - UKS Turawa | 6-1 |
Kolejka 3 | ||
15-09-2018 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Piast II Strzelce Op. | 5-3 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - LZS Przywory | 3-0 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - Naprzód Jemielnica | 5-0 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Unia Krapkowice | 7-3 |
16-09-2018 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Unia Kolonowskie | 3-4 |
Kolejka 4 | ||
22-09-2018 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - Unia Krapkowice | 1-7 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - LZS Ujazd | 2-11 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Przywory - Orzeł Źlinice | 0-2 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | UKS Turawa - MKS Gogolin | 1-4 |
03-10-2018 (Śr) - 17:00 | Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice | 1-2 |
Kolejka 5 | ||
29-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - UKS Turawa | 14-2 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - Unia Kolonowskie | 2-1 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - LZS Przywory | 3-0 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Naprzód Jemielnica | 6-1 |
30-09-2018 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Piast II Strzelce Op. | 5-3 |
Kolejka 6 | ||
06-10-2018 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - Naprzód Jemielnica | 4-0 |
06-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Przywory - Unia Krapkowice | 1-4 |
06-10-2018 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - LZS Ujazd | 1-4 |
06-10-2018 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Orzeł Źlinice | 0-13 |
07-10-2018 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - LZS Chrząstowice | 1-7 |
Kolejka 7 | ||
13-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - Piast II Strzelce Op. | 6-2 |
13-10-2018 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - MKS Gogolin | 4-1 |
13-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - UKS Turawa | 3-0 v.o. |
13-10-2018 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Unia Kolonowskie | 1-1 |
13-10-2018 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - LZS Przywory | 1-4 |
Kolejka 8 | ||
20-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - Orzeł Źlinice | 3-0 |
20-10-2018 (So) - 10:00 | MKS Gogolin - LZS Ujazd | 3-5 |
20-10-2018 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Unia Krapkowice | 1-9 |
20-10-2018 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - Naprzód Jemielnica | 4-0 |
20-10-2018 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - LZS Przywory | 5-4 |
Kolejka 9 | ||
27-10-2018 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - Piast II Strzelce Op. | 6-2 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - LZS Chrząstowice | 5-1 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - MKS Gogolin | 6-2 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - UKS Turawa | 1-8 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | LZS Przywory - Unia Kolonowskie | 3-6 |
Kolejka 10 | ||
30-03-2019 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - Unia Kolonowskie | 5-0 |
30-03-2019 (So) - 11:00 | LZS Przywory - UKS Turawa | 2-1 |
30-03-2019 (So) - 10:00 | Naprzód Jemielnica - MKS Gogolin | 0-3 v.o. |
30-03-2019 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Orzeł Źlinice | 0-1 |
31-03-2019 (N) - 16:30 | Unia Krapkowice - LZS Chrząstowice | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
06-04-2019 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Unia Kolonowskie | 5-5 |
06-04-2019 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - Unia Krapkowice | 5-0 |
06-04-2019 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Piast II Strzelce Op. | 13-1 |
07-04-2019 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - LZS Przywory | 7-1 |
07-04-2019 (N) - 11:00 | LZS Chrząstowice - Naprzód Jemielnica | 11-1 |
Kolejka 12 | ||
13-04-2019 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - UKS Turawa | 1-3 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - MKS Gogolin | 1-4 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | LZS Przywory - LZS Chrząstowice | 3-0 v.o. |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - Orzeł Źlinice | 0-3 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - LZS Ujazd | 1-2 |
Kolejka 13 | ||
26-04-2019 (Pt) - 18:00 | LZS Chrząstowice - Unia Kolonowskie | 1-2 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | MKS Gogolin - UKS Turawa | 8-2 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - LZS Przywory | 9-0 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Naprzód Jemielnica | 6-0 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - Piast II Strzelce Op. | 13-3 |
Kolejka 14 | ||
04-05-2019 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - MKS Gogolin | 1-6 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | UKS Turawa - LZS Chrząstowice | 2-6 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice | 1-9 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | LZS Przywory - LZS Ujazd | 0-7 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - Unia Krapkowice | 1-8 |
Kolejka 15 | ||
11-05-2019 (So) - 11:00 | LZS Chrząstowice - MKS Gogolin | 2-1 |
11-05-2019 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - UKS Turawa | 13-0 |
11-05-2019 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - Piast II Strzelce Op. | 2-7 |
12-05-2019 (N) - 11:00 | LZS Ujazd - Unia Kolonowskie | 6-0 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Unia Krapkowice - LZS Przywory | 7-3 |
Kolejka 16 | ||
18-05-2019 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - LZS Chrząstowice | 3-7 |
18-05-2019 (So) - 13:00 | MKS Gogolin - Orzeł Źlinice | 2-2 |
18-05-2019 (So) - 11:00 | UKS Turawa - LZS Ujazd | 4-11 |
18-05-2019 (So) - 11:00 | LZS Przywory - Naprzód Jemielnica | 10-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Unia Kolonowskie - Unia Krapkowice | 0-5 |
Kolejka 17 | ||
25-05-2019 (So) - 11:00 | LZS Przywory - Piast II Strzelce Op. | 5-3 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - Unia Kolonowskie | 2-6 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Unia Krapkowice - UKS Turawa | 3-0 v.o. |
25-05-2019 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - MKS Gogolin | 6-0 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Orzeł Źlinice - LZS Chrząstowice | 15-0 |
Kolejka 18 | ||
01-06-2019 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - LZS Przywory | 3-1 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | UKS Turawa - Naprzód Jemielnica | 6-3 |
01-06-2019 (So) - 10:00 | MKS Gogolin - Unia Krapkowice | 1-0 |
01-06-2019 (So) - 10:00 | LZS Chrząstowice - LZS Ujazd | 2-8 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Piast II Strzelce Op. - Orzeł Źlinice | 0-4 |