Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
III liga,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
20-07-2018 (Pt) - 18:00 | ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola | 0-1 |
21-07-2018 (So) - 18:00 | Radomiak Radom - Skra Częstochowa | 1-0 |
21-07-2018 (So) - 17:00 | Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna | 2-2 |
21-07-2018 (So) - 17:30 | Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków | 1-3 |
21-07-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Olimpia Elbląg | 1-0 |
21-07-2018 (So) - 16:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Grudziądz | 1-2 |
21-07-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów | 0-0 |
21-07-2018 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów | 1-0 |
22-07-2018 (N) - 15:00 | Elana Toruń - Rozwój Katowice | 2-2 |
Kolejka 2 | ||
28-07-2018 (So) - 20:00 | Górnik Łęczna - Skra Częstochowa | 2-1 |
28-07-2018 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Radomiak Radom | 0-2 |
28-07-2018 (So) - 19:00 | GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg | 2-0 |
28-07-2018 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce | 2-0 |
28-07-2018 (So) - 17:00 | Rozwój Katowice - Widzew Łódź | 0-4 |
28-07-2018 (So) - 18:00 | Znicz Pruszków - Elana Toruń | 0-2 |
28-07-2018 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów | 2-1 |
28-07-2018 (So) - 17:00 | Gryf Wejherowo - ROW Rybnik | 1-0 |
29-07-2018 (N) - 18:00 | Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-1 |
Kolejka 3 | ||
03-08-2018 (Pt) - 18:00 | ROW Rybnik - Górnik Łęczna | 1-2 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo | 1-1 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Elana Toruń - Stal Stalowa Wola | 2-1 |
04-08-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Znicz Pruszków | 1-1 |
04-08-2018 (So) - 16:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice | 1-1 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg | 0-1 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz | 1-0 |
04-08-2018 (So) - 18:00 | Radomiak Radom - GKS Bełchatów | 1-1 |
04-08-2018 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Skra Częstochowa | 4-0 |
Kolejka 4 | ||
10-08-2018 (Pt) - 18:00 | Gryf Wejherowo - Elana Toruń | 3-1 |
11-08-2018 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom | 1-0 |
11-08-2018 (So) - 20:00 | Górnik Łęczna - Ruch Chorzów | 5-1 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce | 2-2 |
11-08-2018 (So) - 18:00 | Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź | 3-0 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Resovia Rzeszów | 2-1 |
11-08-2018 (So) - 19:00 | GKS Bełchatów - Skra Częstochowa | 3-0 |
12-08-2018 (N) - 18:00 | Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg | 0-2 |
Kolejka 5 | ||
17-08-2018 (Pt) - 19:20 | Ruch Chorzów - GKS Bełchatów | 2-2 |
17-08-2018 (Pt) - 19:00 | Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa | 4-0 |
18-08-2018 (So) - 12:00 | Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna | 2-2 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Elana Toruń - ROW Rybnik | 3-0 |
18-08-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Gryf Wejherowo | 3-1 |
18-08-2018 (So) - 16:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola | 1-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków | 0-3 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice | 1-0 |
18-08-2018 (So) - 18:00 | Radomiak Radom - Olimpia Elbląg | 5-0 |
Kolejka 6 | ||
22-08-2018 (Śr) - 18:00 | Górnik Łęczna - GKS Bełchatów | 1-1 |
22-08-2018 (Śr) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów | 0-0 |
22-08-2018 (Śr) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa | 1-0 |
22-08-2018 (Śr) - 17:00 | Rozwój Katowice - Radomiak Radom | 1-0 |
22-08-2018 (Śr) - 19:00 | Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg | 2-2 |
22-08-2018 (Śr) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce | 0-2 |
22-08-2018 (Śr) - 18:00 | Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-0 |
22-08-2018 (Śr) - 17:00 | ROW Rybnik - Widzew Łódź | 2-2 |
22-08-2018 (Śr) - 17:00 | Resovia Rzeszów - Elana Toruń | 0-0 |
Kolejka 7 | ||
25-08-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Resovia Rzeszów | 2-1 |
25-08-2018 (So) - 17:30 | Skra Częstochowa - Rozwój Katowice | 2-0 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola | 3-0 |
26-08-2018 (N) - 15:00 | Elana Toruń - Górnik Łęczna | 2-0 |
26-08-2018 (N) - 16:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - ROW Rybnik | 1-1 |
26-08-2018 (N) - 19:00 | Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo | 7-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Radomiak Radom - Znicz Pruszków | 4-0 |
26-08-2018 (N) - 18:00 | Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg | 1-0 |
26-08-2018 (N) - 18:00 | GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
01-09-2018 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz | 1-3 |
01-09-2018 (So) - 19:45 | Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów | 0-1 |
01-09-2018 (So) - 18:00 | Rozwój Katowice - Ruch Chorzów | 0-3 |
01-09-2018 (So) - 19:00 | Znicz Pruszków - Skra Częstochowa | 2-1 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom | 0-0 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Pogoń Siedlce | 1-1 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-0 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Elana Toruń - Widzew Łódź | 0-0 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
08-09-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Górnik Łęczna | 3-0 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów | 1-3 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - ROW Rybnik | 0-2 |
08-09-2018 (So) - 17:00 | Radomiak Radom - Gryf Wejherowo | 3-0 |
08-09-2018 (So) - 17:00 | Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola | 3-2 |
08-09-2018 (So) - 18:00 | GKS Bełchatów - Rozwój Katowice | 2-1 |
08-09-2018 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg | 3-0 |
11-09-2018 (Wt) - 19:20 | Ruch Chorzów - Znicz Pruszków | 1-1 |
19-09-2018 (Śr) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Elana Toruń | 1-2 |
Kolejka 10 | ||
15-09-2018 (So) - 19:00 | Znicz Pruszków - GKS Bełchatów | 1-0 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów | 2-2 |
15-09-2018 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg | 2-1 |
15-09-2018 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Radomiak Radom | 2-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg | 3-0 |
15-09-2018 (So) - 15:00 | Elana Toruń - Pogoń Siedlce | 3-0 |
15-09-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński | 4-2 |
15-09-2018 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz | 1-2 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa | 0-1 |
Kolejka 11 | ||
21-09-2018 (Pt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków | 1-1 |
21-09-2018 (Pt) - 19:20 | Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo | 1-1 |
22-09-2018 (So) - 18:00 | Pogoń Siedlce - Widzew Łódź | 0-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń | 2-2 |
22-09-2018 (So) - 15:00 | Radomiak Radom - Resovia Rzeszów | 5-0 |
22-09-2018 (So) - 16:30 | Skra Częstochowa - ROW Rybnik | 0-0 |
22-09-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola | 1-2 |
22-09-2018 (So) - 19:45 | Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice | 1-2 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Górnik Łęczna | 0-2 |
Kolejka 12 | ||
29-09-2018 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce | 3-0 |
29-09-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg | 4-0 |
29-09-2018 (So) - 15:00 | Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa | 2-2 |
29-09-2018 (So) - 18:30 | Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg | 1-1 |
30-09-2018 (N) - 18:00 | Górnik Łęczna - Rozwój Katowice | 2-2 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów | 0-1 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | ROW Rybnik - Ruch Chorzów | 1-0 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Elana Toruń - Radomiak Radom | 2-1 |
01-10-2018 (Pn) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz | 4-2 |
Kolejka 13 | ||
06-10-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna | 4-0 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-1 |
06-10-2018 (So) - 15:30 | Radomiak Radom - Widzew Łódź | 0-1 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Skra Częstochowa - Elana Toruń | 1-2 |
06-10-2018 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów | 5-1 |
06-10-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - ROW Rybnik | 1-0 |
06-10-2018 (So) - 19:45 | Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola | 3-2 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Znicz Pruszków | 1-3 |
07-10-2018 (N) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo | 1-2 |
Kolejka 14 | ||
13-10-2018 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - Znicz Pruszków | 2-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice | 4-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | ROW Rybnik - Olimpia Grudziądz | 1-1 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów | 0-0 |
13-10-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Skra Częstochowa | 2-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg | 2-1 |
14-10-2018 (N) - 14:00 | Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg | 0-2 |
24-10-2018 (Śr) - 15:00 | Elana Toruń - Ruch Chorzów | 0-0 |
31-10-2018 (Śr) - 14:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom | 0-6 |
Kolejka 15 | ||
18-10-2018 (Cz) - 19:00 | Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola | 0-2 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna | 0-3 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Radomiak Radom - Pogoń Siedlce | 3-2 |
20-10-2018 (So) - 15:30 | Skra Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-0 |
20-10-2018 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Widzew Łódź | 1-3 |
20-10-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Elana Toruń | 0-0 |
20-10-2018 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów | 3-4 |
20-10-2018 (So) - 19:45 | Olimpia Elbląg - ROW Rybnik | 0-0 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo | 2-1 |
Kolejka 16 | ||
27-10-2018 (So) - 19:00 | Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola | 2-0 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | ROW Rybnik - Rozwój Katowice | 0-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg | 2-0 |
27-10-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - GKS Bełchatów | 0-0 |
27-10-2018 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Ruch Chorzów | 3-1 |
27-10-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa | 0-1 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom | 0-2 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Elana Toruń - Olimpia Grudziądz | 2-2 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków | 5-2 |
Kolejka 17 | ||
03-11-2018 (So) - 14:00 | Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg | 1-0 |
03-11-2018 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź | 3-2 |
03-11-2018 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Elana Toruń | 2-2 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów | 1-2 |
03-11-2018 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce | 2-1 |
04-11-2018 (N) - 17:00 | GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński | 3-0 |
04-11-2018 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - ROW Rybnik | 3-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo | 4-2 |
04-11-2018 (N) - 14:00 | Radomiak Radom - Górnik Łęczna | 5-1 |
Kolejka 18 | ||
10-11-2018 (So) - 13:00 | Stal Stalowa Wola - ROW Rybnik | 1-1 |
10-11-2018 (So) - 16:00 | Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów | 0-2 |
10-11-2018 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard Szczeciński | 3-1 |
10-11-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce | 1-1 |
10-11-2018 (So) - 14:00 | Skra Częstochowa - Radomiak Radom | 0-0 |
10-11-2018 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg | 2-0 |
11-11-2018 (N) - 19:18 | Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo | 2-1 |
21-11-2018 (Śr) - 13:00 | Rozwój Katowice - Elana Toruń | 0-0 |
10-04-2019 (Śr) - 19:00 | Olimpia Elbląg - Widzew Łódź | 1-1 |
Kolejka 19 | ||
17-11-2018 (So) - 13:30 | Skra Częstochowa - Górnik Łęczna | 0-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Radomiak Radom - Ruch Chorzów | 2-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów | 0-1 |
17-11-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
17-11-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Rozwój Katowice | 1-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Elana Toruń - Znicz Pruszków | 5-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola | 1-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | ROW Rybnik - Gryf Wejherowo | 1-1 |
18-11-2018 (N) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg | 1-1 |
Kolejka 20 | ||
24-11-2018 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - ROW Rybnik | 4-1 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Stal Stalowa Wola - Elana Toruń | 1-0 |
24-11-2018 (So) - 17:00 | Znicz Pruszków - Widzew Łódź | 1-0 |
24-11-2018 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce | 1-1 |
24-11-2018 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg | 2-3 |
24-11-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Radomiak Radom | 2-2 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Skra Częstochowa - Ruch Chorzów | 1-0 |
25-11-2018 (N) - 13:00 | Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński | 3-1 |
25-11-2018 (N) - 13:00 | Gryf Wejherowo - Resovia Rzeszów | 1-0 |
Kolejka 21 | ||
01-12-2018 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Górnik Łęczna | 1-1 |
01-12-2018 (So) - 13:00 | Skra Częstochowa - GKS Bełchatów | 1-0 |
01-12-2018 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice | 1-0 |
01-12-2018 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków | 3-2 |
01-12-2018 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola | 0-0 |
01-12-2018 (So) - 13:00 | Elana Toruń - Gryf Wejherowo | 0-2 |
02-12-2018 (N) - 13:00 | Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz | 4-2 |
03-04-2019 (Śr) - 16:00 | Resovia Rzeszów - ROW Rybnik | 0-1 |
17-04-2019 (Śr) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg | 1-0 |
Kolejka 22 | ||
02-03-2019 (So) - 14:00 | ROW Rybnik - Elana Toruń | 0-1 |
02-03-2019 (So) - 14:00 | Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński | 4-2 |
02-03-2019 (So) - 18:00 | Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce | 0-2 |
02-03-2019 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg | 6-0 |
02-03-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Radomiak Radom | 2-1 |
02-03-2019 (So) - 13:30 | Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz | 0-4 |
02-03-2019 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Ruch Chorzów | 1-0 |
03-03-2019 (N) - 13:00 | Gryf Wejherowo - Widzew Łódź | 1-2 |
03-03-2019 (N) - 13:05 | Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów | 1-0 |
Kolejka 23 | ||
09-03-2019 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Górnik Łęczna | 2-0 |
09-03-2019 (So) - 12:00 | Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg | 2-1 |
09-03-2019 (So) - 14:00 | Radomiak Radom - Rozwój Katowice | 2-0 |
09-03-2019 (So) - 14:00 | Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków | 2-2 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola | 5-1 |
09-03-2019 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo | 4-1 |
09-03-2019 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - ROW Rybnik | 1-1 |
09-03-2019 (So) - 13:00 | Elana Toruń - Resovia Rzeszów | 0-1 |
10-03-2019 (N) - 13:05 | Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz | 1-2 |
Kolejka 24 | ||
16-03-2019 (So) - 15:00 | Resovia Rzeszów - Widzew Łódź | 1-1 |
16-03-2019 (So) - 14:00 | ROW Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-0 |
16-03-2019 (So) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg | 1-0 |
16-03-2019 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Skra Częstochowa | 1-1 |
16-03-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów | 0-0 |
17-03-2019 (N) - 13:05 | Znicz Pruszków - Radomiak Radom | 3-2 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Górnik Łęczna - Elana Toruń | 1-1 |
17-03-2019 (N) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów | 1-0 |
17-03-2019 (N) - 13:00 | Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce | 1-1 |
Kolejka 25 | ||
23-03-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna | 6-1 |
23-03-2019 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg | 1-1 |
23-03-2019 (So) - 15:00 | Skra Częstochowa - Znicz Pruszków | 2-4 |
23-03-2019 (So) - 14:00 | Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola | 1-0 |
23-03-2019 (So) - 15:00 | Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo | 3-0 |
23-03-2019 (So) - 15:00 | Pogoń Siedlce - ROW Rybnik | 2-2 |
23-03-2019 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Resovia Rzeszów | 1-1 |
23-03-2019 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Elana Toruń | 1-1 |
24-03-2019 (N) - 13:05 | Ruch Chorzów - Rozwój Katowice | 1-1 |
Kolejka 26 | ||
27-03-2019 (Śr) - 15:00 | Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce | 1-3 |
29-03-2019 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Ruch Chorzów | 1-0 |
30-03-2019 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - GKS Bełchatów | 0-0 |
30-03-2019 (So) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa | 1-4 |
30-03-2019 (So) - 15:00 | ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg | 1-1 |
30-03-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz | 0-0 |
31-03-2019 (N) - 13:05 | Górnik Łęczna - Widzew Łódź | 0-0 |
31-03-2019 (N) - 15:00 | Elana Toruń - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-1 |
31-03-2019 (N) - 14:00 | Gryf Wejherowo - Radomiak Radom | 0-3 |
Kolejka 27 | ||
06-04-2019 (So) - 18:00 | Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna | 2-0 |
06-04-2019 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice | 3-0 |
06-04-2019 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola | 1-1 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo | 2-1 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Radomiak Radom - ROW Rybnik | 0-0 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów | 2-1 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Elana Toruń | 2-0 |
06-04-2019 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Widzew Łódź | 0-0 |
07-04-2019 (N) - 13:05 | GKS Bełchatów - Znicz Pruszków | 3-0 |
Kolejka 28 | ||
12-04-2019 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz | 2-1 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Górnik Łęczna - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-1 |
13-04-2019 (So) - 13:00 | Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg | 4-2 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | Resovia Rzeszów - Radomiak Radom | 1-0 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | ROW Rybnik - Skra Częstochowa | 0-0 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów | 1-0 |
13-04-2019 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg | 0-1 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów | 3-2 |
14-04-2019 (N) - 13:05 | Widzew Łódź - Pogoń Siedlce | 1-1 |
Kolejka 29 | ||
18-04-2019 (Cz) - 16:00 | Rozwój Katowice - Górnik Łęczna | 0-1 |
20-04-2019 (So) - 15:00 | Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków | 1-0 |
20-04-2019 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola | 2-0 |
20-04-2019 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo | 3-1 |
20-04-2019 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - ROW Rybnik | 3-0 |
20-04-2019 (So) - 12:00 | Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów | 0-2 |
20-04-2019 (So) - 13:05 | Radomiak Radom - Elana Toruń | 2-0 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź | 1-1 |
20-04-2019 (So) - 13:30 | Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard Szczeciński | 4-1 |
Kolejka 30 | ||
24-04-2019 (Śr) - 17:00 | Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce | 1-2 |
24-04-2019 (Śr) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg | 3-0 |
24-04-2019 (Śr) - 19:05 | Widzew Łódź - Radomiak Radom | 0-0 |
24-04-2019 (Śr) - 17:00 | Elana Toruń - Skra Częstochowa | 2-1 |
24-04-2019 (Śr) - 17:00 | Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów | 1-0 |
24-04-2019 (Śr) - 17:00 | ROW Rybnik - GKS Bełchatów | 0-1 |
24-04-2019 (Śr) - 17:00 | Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz | 3-0 |
24-04-2019 (Śr) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg | 1-0 |
24-04-2019 (Śr) - 19:00 | Znicz Pruszków - Rozwój Katowice | 0-2 |
Kolejka 31 | ||
27-04-2019 (So) - 12:00 | Skra Częstochowa - Widzew Łódź | 1-1 |
28-04-2019 (N) - 13:05 | Znicz Pruszków - Górnik Łęczna | 2-0 |
28-04-2019 (N) - 16:00 | Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola | 0-0 |
28-04-2019 (N) - 19:00 | Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo | 1-1 |
28-04-2019 (N) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - ROW Rybnik | 1-2 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów | 1-0 |
28-04-2019 (N) - 18:00 | Ruch Chorzów - Elana Toruń | 1-2 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-1 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce | 0-1 |
Kolejka 32 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Radomiak Radom | 1-1 |
04-05-2019 (So) - 14:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Skra Częstochowa | 3-0 |
04-05-2019 (So) - 19:10 | Widzew Łódź - Ruch Chorzów | 3-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz | 0-2 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Olimpia Elbląg | 1-2 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków | 1-2 |
05-05-2019 (N) - 13:05 | Elana Toruń - GKS Bełchatów | 4-2 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice | 3-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg | 1-2 |
Kolejka 33 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna | 2-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo | 1-4 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Rozwój Katowice - ROW Rybnik | 2-4 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów | 0-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Elana Toruń | 2-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce | 2-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg | 5-0 |
12-05-2019 (N) - 13:05 | GKS Bełchatów - Widzew Łódź | 3-1 |
Kolejka 34 | ||
08-05-2019 (Śr) - 19:10 | Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz | 1-2 |
18-05-2019 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - Radomiak Radom | 5-2 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | ROW Rybnik - Znicz Pruszków | 3-0 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | Elana Toruń - Olimpia Elbląg | 1-2 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola | 1-3 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów | 0-0 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów | 1-0 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa | 2-1 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | Resovia Rzeszów - Rozwój Katowice | 1-3 |