Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Siatkówka - IV liga (2011/2012)
IV liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | AZS PWSZ II Nysa | 3 | 9 | 9 | - | 2 |
2. | TOR Dobrzeń | 3 | 8 | 9 | - | 2 |
3. | Lotrans Kędzierzyn | 3 | 6 | 7 | - | 5 |
4. | Namysłowianka Namysłów | 3 | 5 | 7 | - | 5 |
5. | UKS Strzelce Op. | 3 | 4 | 6 | - | 6 |
6. | AZS Opole | 3 | 3 | 6 | - | 8 |
7. | OKS Olesno | 3 | 1 | 2 | - | 9 |
8. | Azymek Zdzieszowice | 3 | 0 | 0 | - | 9 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2011-10-01 - 00:00 | 1 | UKS Strzelce Op. - Azymek Zdzieszowice | 3-0 |
2011-10-01 - 00:00 | 1 | Lotrans Kędzierzyn - Namysłowianka Namysłów | 3-1 |
2011-10-01 - 00:00 | 1 | OKS Olesno - AZS PWSZ II Nysa | 0-3 |
2011-10-01 - 00:00 | 1 | AZS Opole - TOR Dobrzeń | 2-3 |
2011-10-08 - 00:00 | 2 | AZS PWSZ II Nysa - Lotrans Kędzierzyn | 3-1 |
2011-10-08 - 00:00 | 2 | AZS Opole - OKS Olesno | 3-2 |
2011-10-08 - 00:00 | 2 | Namysłowianka Namysłów - UKS Strzelce Op. | 3-2 |
2011-10-08 - 00:00 | 2 | TOR Dobrzeń - Azymek Zdzieszowice | 3-0 |
2011-10-15 - 00:00 | 3 | OKS Olesno - TOR Dobrzeń | 0-3 |
2011-10-15 - 00:00 | 3 | Lotrans Kędzierzyn - AZS Opole | 3-1 |
2011-10-15 - 00:00 | 3 | UKS Strzelce Op. - AZS PWSZ II Nysa | 1-3 |
2011-10-15 - 00:00 | 3 | Azymek Zdzieszowice - Namysłowianka Namysłów | 0-3 |